Jak začít vydělávat na nemovitostech již od 500 korun?

23.06.2022

Určitě jste již uvažovali kam vložit své peníze, aby vám navíc vydělávaly, a to pokud možno s minimálním rizikem. Pokud ano, tak právě pro vás je tento dnešní článek. Dozvíte se o dobré příležitosti, jak si každý měsíc přijít na pěkné stabilní zhodnocení, včetně reálné ukázky z praxe. Pojďme se na to společně podívat.

TIP: Dočtěte až do konce, máme pro vás překvapení

INVESTOWN

Jedná se o relativně mladou investiční společnost, která vznikla ve spolupráci se SEED STARTER České spořitelny. Pravděpodobně jste již někdy uvažovali nad tím, vlastnit svůj investiční byt, který by vám generoval měsíční zisk z nájmu. Bohužel v dnešní době to není až tak jednoduché, zvlášť při takto vysokých úrokových sazbách. Investown však přišel s řešením, jak si můžete zhodnotit své peněžní prostředky investicí do nemovitostí (respektive úvěrů, které jsou jištěny nemovitostí) a přijít si tak na pravidelný měsíční pasivní příjem. Navíc je možnost investovat již od 500 Kč!

Odměnou pro investory není úrok, nýbrž část z nájmu. Jeho výše se odvíjí od velikosti vloženého kapitálu a vyplácí se vždy na konci kalendářního měsíce. Roční návratnost se pohybuje okolo 5-6 %. Nově je investorům představena také možnost investovat do nemovitosti s potenciálním zhodnocením až přes 8-9 %. Aktuálně společnost pracuje také na nových příležitostech, pomocí kterých budete moct investovat i do zahraničních nemovitostí, což opět přinese poměrně zajímavé odměny. Je tedy možno vybrat si jednu nemovitost, nebo své peníze rozumně rozložit do několika investičních příležitostí, které společnost nabízí.

Rizika a výhody

Každá investice sebou samozřejmě nese určitá rizika, na to je potřeba vždy myslet. Velká výhoda investownu však je, že každý jednotlivý úvěr je zajištěný konkrétní reálnou nemovitostí, čímž se razantně snižuje riziko ztráty peněz. Za další výhodu považujeme zejména flexibilnost. Jediné co musíte udělat, je své peníze investovat, zbytek už se řeší za vás a vy jen sledujete narůstající pasivní příjem.

Jak začít? Krok za krokem

Jako první je samozřejmě potřeba se zaregistrovat, k tomu můžete využít náš partnerský odkaz, díky kterého od nás získáte bonusový PDF soubor s doporučením a představením naší investiční strategie. Po registraci se seznámíte s platformou, která je velmi uživatelsky přívětivá a přehledná. Jakmile budete mít zájem, můžete si nabít účet a rovnou investovat do některé z nabízených nemovitostí. Pojďme se podívat na to, jak se to dělá.

1. Vyberete si nemovitost, která se vám bude líbit (investown detailně popisuje charakteristiku daného objektu, včetně doby trvání investice a celkového zhodnocení)


2. Podíváte se na bližší informace, týkající se dané investice. Pokud se vám vše bude líbit, kliknete na investovat.


3. Zvolíte si libovolnou částku, kterou chcete "zapřáhnout do práce", aby vám generovala měsíční příjem. Nezapomínejte, že můžete investovat už od pouhých 500 Kč. Potvrdit.


4. Vaše investice je dokončena! Nyní stačí vždy na konci měsíce vybrat zisky, nebo je reinvestovat znovu a navýšit si tak odměnu z nájmu.

ZÁVĚR A SLÍBENÝ BONUS

V tomto článku jsme si představili platformu, přes kterou si můžete vytvořit stabilní měsíční příjem. Pro všechny, co se zaregistrují přes náš odkaz jsme si připravili souhrnný PDF soubor, ve kterém se dozvíte naší investiční strategii v rámci mikroinvestic do nemovitostí a další rady, jak rozumně rozložit jednotlivé investice tak, abyste z nich v průběhu času vytěžili co nejvíce. Zaregistrujte se přes náš odkaz a po schválení účtu nám napište na náš instagram, kde vám daný soubor zašleme. Veškeré dotazy prosím směřujte rovněž tam.

UPOZORNĚNÍ: Nabídka platí pouze pro klienty, co se skutečně zaregistrují přes uvedený odkaz