Trading komunita, ve které nesmíš chybět!

01.10.2023

Tento článek se bude svou podstatou lišit od běžných edukačních článků, které zde na webu jsou. Nicméně předá vám rovněž velkou hodnotu, na základě které se budete chtít určitě do naší trading komunity zapojit. Nebudu to déle zdržovat, pojďme na to.

Co mě vedlo k založení discordu?

V roce 2021 jsem poprvé spustil privátní VIP skupinu na telegramu, do které jsem pro první měsíc nabíral pouze 15 lidí. Mým cílem bylo postupně tvořit komunitu lidí se stejným cílem, a to tak, že jsem kapacitu skupiny navyšoval postupně dle toho, jak jsem to časově zvládal. Chtěl jsem, aby mí členové měli možnost mě kdykoliv kontaktovat a abych jim mohl zodpovídat případné nejasnosti a konzultovat různé tržní náhledy či analýzy. Časem jsme se rozrostli na 50 aktivních členů a já zjistil, že jedna místnost na telegramu není vůbec efektivní, zvlášť když tam píše tolik lidí. V červnu 2023 jsem se tedy rozhodl VIP skupinu na telegramu zrušit a založit discord server, na kterém jsem vytvořil několik kanálů, včetně tří veřejných komunitních chatů, kde mají členové možnost debatovat a zasílat si samozřejmě i své vlastní analýzy, které následně konzultujeme. Nedávno jsme pokořili hranici 100 členů.

Obsah discordu

Discord server je rozdělen na 4 sekce a každá z nich má několik specifických kanálů. Do první, druhé a čtvrté sekce píšu pouze já, třetí sekce je určena i pro členy komunity.

První sekce je zaměřená na day trading a obsahuje celkem čtyři kanály. První kanál slouží pro týdenní výhledy, kde analyzuju trhy z denních grafů a koukám se na to, kam by se zhruba mohly trhy vyvíjet a z jakého důvodu. Další kanál slouží pro každodenní ranní komentář v rámci fundamentálních zpráv. Třetí kanál slouží pro zasílání intradenních analýz, dle kterých já sám v daný den obchoduju. Do tohoto kanálu posílám analýzy včetně komentáře a v případě vstupu i různé informace ohledně vývoje a manipulací s pozicí. Poslední kanál slouží pro různé ekonomické zprávy a informace, které je vhodné znát.
První sekce discordu
První sekce discordu

Druhá sekce, je sekce vzdělávací, která je rovněž rozdělena na čtyři kanály. Do prvního kanálu vkládám rozbory realizovaných obchodů, přičemž si vždy zrekapitulujeme analýzu, ukážeme průběžný vývoj a jak obchod dopadl, případně dodám co by příště šlo udělat lépe nebo zda se nejednalo o nějakou chybu. Rozbory obchodů budou brzy formou videa. Druhý kanál se pak věnuje důležitým pojmům ze světa tradingu (například měnová politika centrálních bank, úrokové sazby a podobně). Ve třetím kanálu jsou průběžně vkládány tipy a triky, jako například jak obchodovat pomocí fibonacciho nástroje nebo jak identifikovat velkou likviditu. Poslední kanál obsahuje různé hodnotné myšlenky a rady, které ti pomůžou s psychikou v tradingu.

Druhá sekce discordu
Druhá sekce discordu

Třetí sekce je určená pro komunikaci mezi členy komunity. Tato sekce má celkem tři kanály, do kterých lze kdykoliv psát. Prvním kanálem je veřejný chat, kde se můžete bavit prakticky o čemkoliv. Druhý kanál slouží pro vkládání vašich vlastních analýz, které ve svém volném čase konzultuju. Poslední kanál slouží pro sdílení různých úspěchů (pro ty, co chtějí).

Třetí sekce discordu
Třetí sekce discordu

Čtvrtá sekce se zaměřuje spíše na investiční obsah. Obsahuje rovněž tři kanály, do kterých jsou vkládány různé náhledy, analýzy a zajímavé informace, týkající se daného odvětví. Do prvního kanálu jsou vkládány věci, týkající se akciových trhů. Do druhého kanálu věci, týkající se kryptoměn a do třetího kanálu různé alternativní investice, do kterých lze vkládat své volné prostředky.

Čtvrtá sekce discordu
Čtvrtá sekce discordu

VELKÁ SOUTĚŽ PRO ČLENY !!!

Od 1.10. do 1.11. na discordu probíhá soutěž o několik hodnotných cen. Jediná podmínka, jak se do soutěže zapojit je připojit se na discord. Výherce bude po měsíci vybírat umělá inteligence a losování bude zdokumentováno.

VÝHRY:
1x 20 000 Kč (hlavní výhra)
1x kurz dle libovolného výběru zdarma
1x roční členství zdarma
2x 50% sleva na libovolný kurz

Cena připojení na discord je pouze 350 Kč (15 EUR). Za tu cenu získáš přístup k velmi hodnotným informacím a navíc šanci vyhrát jednu z výše uvedených výher. Jsem však přesvědčený, že jakmile se na discord připojíš, tak se ti odtamtud nebude chtít odcházet!

PŘIPOJ SE NYNÍ