📊 KOMPLEXNÍ KURZY 📈

Dohromady více než 440 stran vzdělávacích a hlavně praktických informací s doživotním přístupem a veškerými aktualizacemi ZDARMA!


📌 KE KURZŮM ZÍSKÁŠ TAKÉ NÁSLEDUJÍCÍ BONUSY ZCELA ZDARMA ⤵️

✅ Vpisovatelný vzor obchodního plánu

✅ Video návod jak si vytvořit a vést profesionální trading deník

Osobní přístup a vysvětlení nejasností


🚀 KOMUNITA TRADERŮ 🇨🇿🇸🇰

Představ si jaké by to bylo mít přístup k pravidelným tržním analýzám, včetně důležitých rozborů obchodů, makroekonomických zpráv a jiných fundamentů, vzdělávacím příspěvkům a také informacím vztahujících se k akciovým a kryptoměnovým trhům. Do toho mít kolem sebe více než 120 lidí se stejným cílem, kteří se vzájemně motivují a pomáhají si. A to vše jen za cenu jednoho obědu na měsíc. 🤯

Už sis to představil/a? Pojď to zažít na vlastni kůži a přidej se k nám za zvýhodněnou cenu! ⤵️

📌 PREFERUJEŠ MĚSÍČNÍ PŘEDPLATNÉ? PŘIHLÁSIT SE K NĚMU MŮŽEŠ ZDE


💻 ONLINE MENTORING 📈

Obchoduješ již delší dobu ale stále stojíš na místě? Neposouváš se a nevíš, kde je chyba a začínáš z toho již být pomalu zoufalý/á? Nebo naopak teprve začínáš a potřebuješ nasměrovat tím správným směrem? 

Ať už jsi začátečník nebo pokročilý trader, konzultace budou pro tebe velmi přínosné!

ZAJÍMAJÍ TĚ PODROBNĚJŠÍ INFORMACE? KLIKNI SEM ✅


ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Co když nejsem rozhodnut/a, zda si mám kurz pořídit?

Doporučuji si přečíst můj e-book pro začátečníky, který je zcela zdarma. Po jeho přečtení budete mít představu o tom, co očekávat od hlavního kurzu.

E-book si můžete zdarma stáhnout na hlavní stránce.

Kdy obdržím kurz od objednání?

Platba kartou - můžete za chvíli již studovat.
Platba bankovním převodem -  po vytvoření objednávky vám na mail příjdou platební údaje, které uhradíte formou bankovního převodu. Ihned po připsání peněz na náš bankovní účet se vám kurz zašle i s fakturou na mail. Ve většině případů dochází k připsání peněz ihned.

Mohu vás při studiu kdykoliv kontaktovat?

Samozřejmě! U KnowTrade to zakoupením kurzu nekončí, kdykoliv mi můžete napsat a konzultovat tak různé nejasnosti, se kterými vám rád pomůžu.

Co všechno získám připojením se do trading komunity?

Nejsme žádná nesmyslná signálová skupina. Budujeme komunitu lidí se stejným cílem, jejímž smyslem je zejména vzájemná podpora. Členům v komunitě denně poskytujeme ten nejhodnotnější obsah počínaje tržními analýzami, fundamentálními analýzami, vzdělávacím obsahem, investičním obsahem a také každodenní podpory. V rámci členství máte přístup také k veřejným komunitním chatům, kde si členové vyměňují názory na analýzy a vzájemně si pomáhají.

Proč je členství v trading komunitě tak levné?

Jak již bylo řečeno v otázce výše - nejsme žádná nesmyslná signálová skupina. Chceme začínajícím ale i pokročilým traderům pomoci na jejich cestě za symbolickou částku. Hodnota členství je mnohonásobně vyšší, my ale chceme přístup umožnit všem.

Jak probíhají konzultace/mentoring?

Konzultace probíhají online, prostřednictvím aplikace Google Meet. Po objednání a zaplacení konzultace se společně domluvíme na datumu a průběhu tak, aby to co nejvíce vyhovovalo vašim potřebám a času. Prioritou je pochopit skutečnou podstatu problému s kterým se v současné době potýkáte, aby byla konzultace co nejefektivnější. V domluveném termínu si zavoláme a vrhneme se nato. V průběhu konzultace je možnost se na cokoliv zeptat.