Náš technický kurz čeká nová aktualizace!

29.11.2022

V průběhu prosince nás čeká aktualizace kurzu, přičemž do něj přibude velké množství nových stránek plných užitečných informací. Kdy k této aktualizaci dojde, má vůbec smysl si jej pořídit, a co to znamená pro zájemce? Dozvíte se v tomto stručném článku.

TECHNICKÝ KURZ TRADINGU

V roce 2021 poprvé spatřil světlo světa náš první kurz, který nesl výstižný název OBCHODOVÁNÍ JAKO BYZNYS. Proč zrovna tento název? Jelikož trading je zkrátka tvrdý byznys, kde se dá vydělat neomezené množství peněz. Stejně tak se dá však také prodělat, proto se snažíme co nejlépe vzdělávat ať už prostřednictvím sociálních sítí, nebo právě zmíněnými materiály. Od doby oficiálního vydání, si jej již zakoupilo přes 200 studentů, od kterých máme jen ty nejlepší recenze. Kurz již prošel jednou aktualizací začátkem tohoto roku, kdy do něj přibylo spoustu nových užitečných informací a nyní nás čeká další aktualizace. 

Aktuální obsah technického kurzu si můžeš přečíst ZDE.

Vlastníci kurzu mají veškeré aktualizace ZDARMA!

Ano, to je jedna z výhod, kterou vám při zakoupení kurzu umožňujeme. Již na začátku jsme slíbili, že kdo si kurz zakoupí, má již napořád veškeré aktualizace zdarma. Forexový trh se neustále vyvíjí a je potřeba zůstat neustále v obraze, proto děláme pravidelné aktualizace, aby naší studenti měli neustálý přísun námi ověřených informací. Jednoho dne tak určitě bude náš kurz stát mnohonásobně více, než nyní a právě ty budeš mít veškeré nové informace zdarma. 

Nemyslíš, že se vyplatí mít v rukách materiál v reálné hodnotě několik desítek tisíc, který sis pořídil za zlomkovou cenu? Odpověď necháme na tobě.

Výhody pro vlastníky kurzu

- Veškeré aktualizace ZDARMA (i kdyby cena v budoucnu dosáhla několik desítek tisíc)

- Sleva pro přístup do VIP skupiny (není limitováno, sleva je platná vždy)

- Osobní přístup (vysvětlení nejasností)

- Další slevy do budoucna (čekají nás ještě velké věci)

Plánovaná aktualizace

Aktuálně již pracujeme na přidání nových informací. Nová verze kurzu vyjde hned po Vánocích, poté všichni vlastníci kurzu dostanou možnost si zdarma stáhnout tuto novou verzi. Prozatím očekáváme přísun nových informací o celkové šířce 20 až 30 stránek, může jich být však víc. Vzhledem k důležitosti těchto informací, týkajících se především technické analýzy grafu naroste cena o několik stovek korun.

Všem zájemcům tedy doporučujeme zakoupit si jej co nejdříve, abyste již nemuseli platit vyšší cenu. Kdo váhá, koukněte se na naše pravdivé recenze a přečtěte si náš e-book pro začátečníky, který všem posíláme zdarma na mail, stačí nám napsat na instagramu.

Recenze, zveřejněné na webu si můžete přečíst zde.

Kurz si můžete zakoupit zde.