🤔KDO STOJÍ ZA VZNIKEM KNOWTRADE?📈


Mé jméno je Daniel a na poli tradingu a dlouhodobého investování se pohybuji již od roku 2019. Projekt KnowTrade jsem založil v roce 2020 poté, co jsem se naučil konzistentně zhodnocovat své peníze intradenním obchodováním na finančních trzích. Zaměřuju se primárně na devizový trh s měnovými páry (forex).

Rok 2020 mi ukázal skutečnost, že se člověk v dnešní době skutečně musí spoléhat primárně sám na sebe a proto jsem se rozhodl své znalosti a zkušenosti předávat dál a pomoci tak ostatním začínajícím traderům naučit se profitabilně obchodovat. V roce 2021 jsem vydal svůj historicky první vzdělávací kurz, který se věnuje primárně technické analýze grafu a správně nastavenému risk managementu a řízení pozic. V roce následujícím vznikl i doplňkový kurz, věnující se ekonomické a fundamentální analýze. Od roku 2023 buduji tu nejlepší komunitu traderů z CZ/SK trhu na mém privátním Discord serveru.

Ukazuji lidem realitu, ne jenom ziskové obchody. Nelákám na žádné nesmyslné zhodnocení v rámci stovek procent měsíčně. Naopak chci aby všichni pochopili o čem ten trading skutečně je. Za tu dobu jsem si vyvinul strategii a systém, díky kterého jsem schopen dělat průměrně 5 % zhodnocení za měsíc. Taková je realita a takhle se to můžeš naučit taky!Odmítnutí odpovědnosti:
Informace a materiály na této stránce jsou poskytovány pouze pro vzdělávací účely. Nejedná se o finanční či investiční poradenství. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může vést ke ztrátě kapitálu. Nejsme odpovědní za jakékoli ztráty, které utrpíte v důsledku obchodování na základě špatného pochopení informací, vztahujících se k této stránce či poskytovaným materiálům a službám. Minulé výsledky (byť i těch nejzkušenějších) nejsou zárukou výsledku budoucích. Před zahájením obchodování byste měli pečlivě zvážit své investiční cíle, zkušenosti a svou toleranci k riziku.