Investice do nemovitostí s 9 % úrokem již od 500 Kč!

30.10.2022

V tomto krátkém článku dodáváme aktualizované informace ohledně investiční platformy investown, která umožňuje mikroinvestice do nemovitostí s velice slušným zhodnocením, a to již od pouhých 500 Kč. Doporučujeme přečíst všem, co chtějí jednoduše zhodnotit své úspory.

O tom, jak funguje investown a celkový princip investic jsme se rozepsali již dříve v tomto článku. Rozhodně doporučujeme přečíst těm, co se s platformou setkávají poprvé.NOVINKY 

Vlastní mobilní aplikace
Investown přišel se svou vlastní mobilní aplikací, díky které tak máte veškerý přehled o svých investicích, ziscích a příležitostech na jednom místě.

Tržiště
Součástí novinek je rovněž možnost nechat odkoupit vaší investici jiným zájemcům, děje se tak prostřenictvím "tržiště", kam svůj investiční podíl nabídnete a čekáte, než jej od vás odkoupí jiný zájemce.

Zvýšené zisky!
V původním článku informujeme o tom, že průměrné zhodncení se pohybuje zhruba okolo 5 % za rok, to již neplatí! Investown provedl update, díky něhož jsou schopni nabídnout investiční příležitosti i mimo Česko, čímž se potenciální zisky zvyšují skoro o dvojnásobek! Nyní je průměrné zhodnocení na investici zhruba 8,6 % za rok!

Propracovaný přehled
Díky jednoduchého okénka tak můžete nyní sledovat součet vašich investic, součet zisků, volných peněžních prostředků i průměrné zhodnocení, které vám čítají vaše investice.Registrací přes náš odkaz získáš sturčný pdf soubor, který obsahuje rady a tipy jak z těchto investic vytěžit co nejvíce. Po registraci nám jen napiš na instagramu.